Klatring

    buldreveggen_stort.jpgbunadklatring.jpgivrige_klatrere_stort.jpg

    Mer info om tidspunkt kommer. 

    Ersfjordveggen

    Adresse: Ersfjordbotn skole, Ersfjordveien 35,  9107 Kvaløya


    Det har ikke kommet convid-19-veileder for bruk av klatrevegger. Vi kommer tilbake med informasjon om oppstart, både på hjemmesiden og på facebook. 

    Klatretrening

    Fra tidligere; Klatretreningen på onsdager er for barn i skolealder. Barna skal følges av voksne som har ansvar for sikkerhet for sitt/sine barn. 

    Treningen er ikke en åpen aktivitet (i motsetning til klatrekafeen). Det kreves påmelding og medlemskap i Blåmann IL, som også gir forsikring. Dersom treningen blir fulltegnet oppretter vi venteliste. De som var med i vår gis fortrinnsrett til å være med videre.
    Påmelding til:
    Øystein Daae Gjertsen: oysteindg@gmail.com

    Treningen er lagt opp slik at det meste av aktiviteten er uorganisert med fri klatring, men vi sikter mot å ha en oppvarming hver gang, og ofte vil vi ha en klatrerelatert oppgave/øvelse i løpet av treningen. Ansvaret for treningene vil gå på rundgang mellom foreldre som har litt erfaring med klatring.

    Mvh
    klatregruppa, ved koordinator
    Øystein Daae Gjertsen
    Tlf:  91779380